Ukončení cyklosezóny 2012 ve Vranovicích

V sobotu 29.září 2012 se uskutečnilo již tradiční ukončení cyklosezóny 2012, tentokrát v obci Vranovice.
A jaké to tam bylo?
Již při příjezdu obdržel každý cyklista upomínkový předmět – textilní peněženku na ruku, propagační materiály obce a jako sladký bonus – ještě teplý výborný domácí štrúdl. Všichni se mohli občerstvit – nabídka byla velice pestrá. Ať to byl burčák s vínem, točená kofola, pivo, grilované maso, cigára, chleba se sádlem a cibulí, anebo zabijačkové speciality, jako např. guláš a tlačenka.
Asi ve 12 hod. přivítal všechny přítomné starosta obce ing. Jan Helikar, po něm následovala zdravice hostů.
Vše uváděl moderátor rádia Petrov Brno – Zbyněk Loucký. A doprovodný program? Ten byl skutečně zajímavý a bohatý. Zatančila zde dívčí taneční skupina Crazy Girls a dětský taneční country soubor Čtyřlístek. Vystoupili zde profesionální jezdci Freestyle na BMX, SK 8, In-Line i na koloběžce. Živá hudba – country kapela Colorado se zase postarala o výbornou náladu.
Pro cyklisty byly připraveny 2 okruhy. Malý okruh – asi 3 km vedl přes Vranovice a okolí, větší okruh – asi 15 km zase kolem řeky Svratky Knížecím lesem zpět do Vranovic.
A co říci na závěr? Dle ohlasů cyklistů se akce mimořádně povedla díky bohatému doprovodnému programu a výborné organizaci.
Všem, co se o to zasloužili, patří velký dík!
Fotogalerie