Kalendář akcí

Pasohlávky - Zahájení turistické sezóny

Termín: 5.5.2017 16:00:00 - 6.5.2017 0:30:00

Obec: Pasohlávky

Popis místa nebo adresa: Autokemp ATC Merkur, Pasohlávky 691 22   

17. ročník akce, která se přeměnila v úžasný festival a ten už nikdy nemůžete vynechat. Další ročník nabídne ještě více skvělých kapel mnoha žánrů jako Olympic, Doga, Čechomor, Citron, Voxel, Narttu, The Paranoid, Petr Bende a spousta dalších, úžasný doprovodný program pro všechny, dobré jídlo, pití a hoooodně zážitků. Těšíme se na VÁS!!!

Máte rádi dinosaury? Pokud ano, máte se na co těšit  Dinosauří planeta navštíví Merkur  Uvítáme vás v zemi, kde stále vládnou dinosauři a vy se s nimi můžete setkat tváří v tvář. Ptáte se, jak je to možné? Podařilo se nám absolvovat náročnou výpravu do prehistorie, při které jsme s sebou přivedli nazpět tři exempláře dinosaurů, kteří jsou nejobávanějšími tvory minulosti. Přijďte se seznámit s našimi svěřenci a pojďte společně s námi prožít nová dobrodružství, která se stanou nezapomenutelným zážitkem.

Připravujeme vinnou uličku, ve které budete moci ochutnat vína od 10- ti vinařů z jižní Moravy. Chcete se zapojit a prezentovat své vinařství?
vinna-ulicka-zahajeni-turisticke-sezony

Catering zajišťuje společnost Topfest, žádosti o pronájem stánků s občerstvením zasílejte na email: ivana.gajdosechova@topfest.sk.


pasohlavky-(1).jpg

Organizátor: Autokemp ATC Merkur Pasohlávky

E-mail:

Telefon:

Web: https://www.facebook.com/events/255149524844851/